90 יום מסביב לבית

 

התכנית שתסדר לכם את הבלגן ותארגן לכם חיים חדשים ואפקטיביים!

בתכנית שלי תקבלי:

  • צעדים מסודרים להשגת סדר בחיים שלכם, בבית שלכם, עם הילדים ועם החשבונות והמסמכים.
  • אני איתך למשך 90 יום – בקשר רצוף עם מסרים דרך המייל, סרטונים, הדרכה, מצגות ומשימות מעשיות
  • הרבה תכנים שישנו לך את הראש ויסדרו לך את הדברים:
    • איך תדעי מה צריך ומה חייבים, מה מוגזם ומתי זה הופך להיות פרפקציוניזם?
    • מה הילדים שלך מסוגלים לבצע ואיך לתכנן עזרה בתשלום?
    • איך לגרום לאנשים בבית לקחת אחריות,  לטפל בחפצים שלהם ולהפסיק עם הדחיינות והאגירה האינסופית?

איך נרשמים?

התכנית מנוהלת מתוך אתר “אשירה”  את יכולה ליצור קשר דרך הטופס הזה  וגם אפשר ליצור קשר טלפוני: 0722146146 – לשוחח עם המזכירה לקבל את כל הפרטים, ותשובות לכל השאלות.

אחרי הרישום תקבלי קוד אישי. בכל פעם שתקבלי ממני מייל – את נכנסת דרך הלינק, מכניסה את הקוד שלך ומקבלת מיד את התכנים לצפייה .

תכנית 90 הימים היא תכנית ייחודית ובלעדית שהולכת אתך צעד צעד – תומכת, מעודדת, מנחה ומדריכה. אני עובדת עם אימהות בלגניסיטיות כבר עשרים שנה – רובן משקיעות זמן רב בעבודה, ולחלק מהן יש משפחות גדולות עם ילדים בלגניסטיים עוד יותר מהאימא…. והנה מה שהן אומרות על השיטה שלי:

“התייאשתי, אמרתי לעצמי – בגלגול הזה כבר לא אהיה בלבוסטע…. אבל המחיר היה גבוה מידי – הבית שלנו היה לא בטוח עבור הילדים, ובשבילי בטיחות הילדים היא ערך עליון. ידעתי שאני מוכרחה לשנות והתחלתי לארגן את הסביבה בבית. קבלתי ממך צעדים בטוחים להתקדמות, התפטרתי מחפצים מיותרים והתחלתי להשתלט על מה החפצים שמלאו את כל פינה וכל משטח בבית. המרחב התפקודי התרוקן, הילדים יכולים לשחק בבטחה בכל רחבי הבית, בחצר ובקומה למעלה.”

“את יודעת כמה כסף בזבזנו בגלל הבאלגן? כשלא מצאנו חפצים, קנינו אחרים במקומם. דברים התקלקלו וגם שילמנו ריביות בגלל מסמכים שלא טופלו. זהו, זה נגמר. עשיתי סדר בכל הערימות המצטברות הללו ואני חוסכת יותר מ1000 ₪ בחודש רק מכמה פעולות קטנות של סדר בבנק, בביטוחים ובתשלומים.”

“הם לא לקחו אחריות על החפצים שלהם ובעלי ואני היינו צריכים לטפל בעצמנו בכל דבר – לעזור להם לחפש את הנעלים, את הפריטים של חוגי ספורט, את ספרי הספרייה, את האזניות ואת הדיסקים שלקחו בהשאלה מחברים. היינו מתוסכלים וכועסים – זו לא הדרך לגדל ילדים לעצמאות ולאחריות אישית. עם התכנית של “הבית – העסק הנבחר” עשינו סדר בדברים, בתחומי האחריות ונתנו לילדים שלנו כלים לנהל את החפצים שלהם – התכנית מקצועית ומעשית ויש תוצאות!”

הפתספר הסדר של יעל זלץעה!  בונוס לא רגיל לנרשמות עד חג הסוכות תשע”ג